Plany Lekcji

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 1LpA
ROK SZKOLNY 2019/2020

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 w-f ch Fizyka  Biologia   J. angielski R
2 08:45 - 09:30 w-f ch Wychowawcza PP Matematyka J. angielski R
3 09:45 - 10:30 w-f ch Plastyka PP Informatyka Matematyka
4 10:30 - 11:15 Prawo J. niemiecki Geografia J. niemiecki Matematyka
5 11:45 - 12:30 Prawo J. niemiecki Matematyka WoS Chemia
6 12:30 - 13:15 Historia J. polski J. włoski J. polski J. włoski
7 13:30 - 14:15 Historia J. polski J. włoski J. polski Matematyka
8 14:15 - 15:00 J. angielski R  J. polski J. angielski p

w-f dz

 
9 15:15 - 16:00 J. angielski R EdB J. angielski p w-f dz  
10 16:00 - 16:45   Koło muzyka Koło plastyka/ angielski p w-f dz  

PP - podstawy przedsiębiorczości

Wychowawca: Martyna Grabowska-Klińska - sala 8

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 1LpB
ROK SZKOLNY 2019/2020

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 w-f ch Matematyka Matematyka J. włoski J. angielski R
2 08:45 - 09:30 w-f ch Matematyka J. polski J. polski J. angielski R
3 09:45 - 10:30 w-f ch J. niemiecki EdB WoS Biologia
4 10:30 - 11:15 Fizyka Plastyka PP Informatyka Biologia
5 11:45 - 12:30 Matematyka J. polski PP Informatyka Matematyka
6 12:30 - 13:15 J. polski J. niemiecki Chemia Historia Matematyka
7 13:30 - 14:15 Geografia   Chemia Historia J. włoski
8 14:15 - 15:00 J. angielski R   J. angielski p

w-f dz

Wychowawcza
9 15:15 - 16:00 J. angielski R   J. angielski p w-f dz  
10 16:00 - 16:45   Koło muzyka Koło plastyka/angielski p w-f dz  

PP - podstawy przedsiębiorczości

Wychowawca: Iryna Hyrylovska - sala 9

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 1LgA
ROK SZKOLNY 2019/2020

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 w-f ch J. angielski R Chemia J. polski  
2 08:45 - 09:30 w-f ch J. angielski R Matematyka Fizyka  
3 09:45 - 10:30 w-f ch J. angielski R J. niemiecki J. włoski J. angielski R
4 10:30 - 11:15 Historia Matematyka Biologia WoS Wychowawcza
5 11:45 - 12:30 Historia Matematyka Prawo WoK Prawo
6 12:30 - 13:15 Geografia Matematyka PP J. polski J. polski
7 13:30 - 14:15 Informatyka J. niemiecki PP Matematyka J. angielski p
8 14:15 - 15:00 J. polski EdB J. włoski

w-f dz

J. angielski p
9 15:15 - 16:00 J. polski J. polski J. włoski w-f dz J. angielski p 
10 16:00 - 16:45   Koło muzyka Koło plastyka w-f dz  

R - rozszerzenie

Wychowawca: Monika Świrepo - sala 16

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 2a
ROK SZKOLNY 2019/2020

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 (Geo R) w-f/ch J. niemiecki R J. angielski p  
2 08:45 - 09:30 (Geo R) w-f/ch Matematyka J. angielski p WoS R
3 09:45 - 10:30 (Geo R) w-f/ch Matematyka J. angielski p WoS R/Językoznawstwo
4 10:30 - 11:15 J. niemiecki R Prawo Matematyka J. włoski WoS R/Językoznawstwo
5 11:45 - 12:30 J. niemiecki R Prawo J. polski J. włoski J. polski
6 12:30 - 13:15 Matematyka Wychowawcza J. polski J. włoski J. polski
7 13:30 - 14:15 Matematyka HiS J. polski J. angielski R Historia R
8 14:15 - 15:00 w-f/dz HiS Historia R

J. angielski R

Historia R
9 15:15 - 16:00 w-f/dz     J. angielski R  
10 16:00 - 16:45 w-f/dz  Koło muzyka Koło plastyka    

R - rozszerzenie

Wychowawca: Anna Michałek-Simińska - sala 15

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 2b
ROK SZKOLNY 2019/2020

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45   w-f/ch J. niemiecki R J. angielski p Fizyka R
2 08:45 - 09:30   w-f/ch Biologia R J. angielski p Fizyka R
3 09:45 - 10:30 Informatyka R w-f/ch J. polski J. angielski p Matematyka
4 10:30 - 11:15 J. niemiecki R/ Informatyka F J. polski J. polski Matematyka f Matematyka
5 11:45 - 12:30 J. niemiecki R/ Informatyka F J. polski J. włoski Matematyka f J. włoski
6 12:30 - 13:15 Biologia R J. polski Matematyka Matematyka f Wychowawcza
7 13:30 - 14:15 Biologia R HiS Matematyka J. angielski R Historia R/Chemia R
8 14:15 - 15:00 w-f/dz HiS Historia R/ Chemia R

J. angielski R

Historia R/Chemia R
9 15:15 - 16:00 w-f/dz     J. angielski R  
10 16:00 - 16:45 w-f/dz Koło muzyka Koło plastyka    

R - rozszerzenie

Wychowawca: Aleksandra Borzyszkowska-Ledwig - sala 9

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 3
ROK SZKOLNY 2019/2020

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 HiS J. polski     J. włoski R
2 08:45 - 09:30  HiS J. polski Chemia R/Geografia R J. włoski R WoS R/J. włoski R
3 09:45 - 10:30 J. polski Retoryka Chemia R/Geografia R Biologia R WoS R/Chemia R
4 10:30 - 11:15 J. polski Matematyka J. angielski R Biologia R WoS R/Chemia R
5 11:45 - 12:30 J. polski Matematyka J. angielski R J. angielski Matematyka
6 12:30 - 13:15 J. angielski W-F Matematyka f J. angielski Matematyka
7 13:30 - 14:15 J. angielski R W-F Matematyka f J. włoski/J. niemiecki Wychowawcza
8 14:15 - 15:00 Biologia R/Geografia R W-F Matematyka f

J. włoski/J. niemiecki

 
9 15:15 - 16:00 Biologia R        
10 16:00 - 16:45   Koło muzyka Koło plastyka    

R - rozszerzenie

Wychowawca: Mirella Okińczyc-Zuwalska - sala 13

Copyright © 2018   www.prywatne-liceum.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.