Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego
na rok szkolny 2019/2020

Zapraszamy!!!).

Drogi Uczniu, Szanowni Rodzice!

• REKRUTACJA polega na spotkaniu z Dyrektorem Szkoły
  • Wypełnij podanie i kwestionariusz (wybierz profil klasy), przynieś do szkoły lub wyślij mailem na adres szkoły. Pozostałe dokumenty doniesiesz w czerwcu.
  • Umówimy Ciebie, wraz z rodzicami, na spotkanie z Dyrektorem szkoły - podczas rozmowy Dyrektor podejmie decyzje o przyjęciu do szkoły.
  • A także poprzez stronę UM Szczecin:  https://nabor.pcss.pl/szczecin/

- Dzień otwarty szkoły!!!
Zapraszamy na spotkanie.

W naszej szkole rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 odbędzie się następująco:

- dla uczniów po gimnazjum proponujemy 4 oddziały ( 4 klasy po max.18 osób w każdym oddziale)

- dla uczniów po SP proponujemy również 4 oddziały ( 4 klasy po max.18 osób w każdym oddziale)

• mat-info

• bio-chem

• lingwistyczna

• dziennikarsko-prawnicza

Zapraszamy na spotkanie z Dyrektorem w celu zapisania sie do naszej szkoły - (wymóg obowiązkowy).

Do naszej szkoły przyjmujemy uczniów na podstawie rozmowy z Dyrektorem szkoły (pkt ze świadectwa i egzamin gimnazjalny - na 2 miejscu).

U nas liczy się człowiek!!!

Nie każdy znajdzie się w dużych przepełnionych klasach dlatego My stworzyliśmy szkołę, która stawia na indywidualizację pracy - klasy od 8-18 osób. Czesne za szkołę wynosi 450zł/mc. nie ulega zmianie - gwarancja w umowie.

• 1 kl - 450zł/mc

• 2 kl - 450zł/mc

• 3 kl - 450zł/mc

• 4 kl - 450zł/mc

• Wpisowe - jednorazowe 500 zł.

Formularz zgłoszeniowy do szkoły do pobrania w Sekretariacie Szkoły lub poniżej.

w PDF.

Terminy rekrutacji