Plany Lekcji

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 1A
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45     w-f dz/w-f ch Matematyka Geografia
2 08:45 - 09:30     w-f dz/ w-f ch Chemia J. angielski
3 09:45 - 10:30   Biologia w-f dz/ w-f ch Chemia J. angielski
4 10:30 - 11:15 J. hiszpański Historia PP Fizyka J. angielski
5 11:45 - 12:30 J. hiszpański Matematyka PP Geografia Biologia
6 12:30 - 13:15 Historia J. polski Informatyka Matematyka Wychowawcza
7 13:30 - 14:15 Dziennikarstwo J. polski J. polski Prawo J. polski
8 14:15 - 15:00 Dziennikarstwo J. niemiecki Matematyka Prawo J. polski
9 15:15 - 16:00 WOS J. niemiecki Matematyka    J. angielski
10 16:00 - 16:45   J. niemiecki Plastyka    

PP - podstawy przedsiębiorczości

Wychowawca: Izabela Bembenek-Kloc - dzien-praw - sala 13

Plan lekcji

KLASA 1A

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 1B
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45   J. polski  W-f dz  Fizyka J. angielski
2 08:45 - 09:30   Matematyka W-f dz Historia Matematyka
3 09:45 - 10:30   Matematyka W-f dz Historia Matematyka
4 10:30 - 11:15 Francuski/ j. hiszpański s. 13 J. francuski/ J. hiszpański (s.13 bok) Biologia J. włoski Matematyka
5 11:45 - 12:30 Francuski/ j. hiszpański s. 13 J. francuski/ J. hiszpański (s.13 bok) Biologia J. włoski J. niemiecki
6 12:30 - 13:15 J. polski Wychowawcza PP J. włoski J. niemiecki
7 13:30 - 14:15 WOS W-f ch PP Chemia J. niemiecki
8 14:15 - 15:00 Geografia W-f ch J. angielski J. polski Informatyka
9 15:15 - 16:00 Geografia W-f ch J. angielski Plastyka J. polski
10 16:00 - 16:45     Chemia    J. angielski

PP - podstawy przedsiębiorczości

Wychowawca: Patryk Jasiński - lingwistyczna - sala 14

Plan lekcji

KLASA 1B

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 1C
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 J. angielski Biologia R.  J. polski  W-f dz J. polski
2 08:45 - 09:30 J. angielski Biologia R. PP W-f dz J. polski
3 09:45 - 10:30 Fizyka J. polski Chemia W-f dz Biologia
4 10:30 - 11:15 J. angielski J. włoski/ j. hiszpański s. 13 (bok) Chemia Geografia Biologia
5 11:45 - 12:30 WOS J. włoski/ j. hiszpański s. 13 (bok) Historia Matematyka Matematyka
6 12:30 - 13:15 Matematyka J. angielski Historia Informatyka Geografia
7 13:30 - 14:15 Matematyka W-f ch Matematyka J. włoski Chemia R.
8 14:15 - 15:00 Matematyka W-f ch PP Informatyka Chemia R.
9 15:15 - 16:00   W-f ch Plastyka Wychowawcza  
10 16:00 - 16:45     J. angielski    

PP - podstawy przedsiębiorczości

Wychowawca: Kamila Rybaczek - mat-bio - sala 7

Plan lekcji

KLASA 1C

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 2LpA
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Francuski p/Hiszpański s. 13 Franc. R. s. 12/Niem. p. s. 9(pn)  Matem R s.9(pn)/j. niemiecki R s. 16 J. włoski Biol R s. 14/dziennik/j. niem R s. 16
2 08:45 - 09:30 Francuski p/Hiszpański s. 13 Franc. R. s. 12/prawo/Niem. p. s. 9(pn)  Biologia R/Matem R s.9(pn)/j. niemiecki R s. 16 J. włoski Biol R s.14/matem R s. 9/dziennik/j. niem R s. 16
3 09:45 - 10:30 Francuski p/Hiszpański s. 13 Franc. R. s. 12/prawo/Niem. p. s. 9(pn) Matematyka J. włoski Matematyka
4 10:30 - 11:15 Biologia J. polski J. polski Wychowawcza Geografia
5 11:45 - 12:30 Fizyka J. polski angielski p. s. 9(pn)/R Matematyka Chemia
6 12:30 - 13:15 Geografia Biologia angielski p. s. 9(pn)/R J. polski Chemia
7 13:30 - 14:15 Matematyka J. angielski p. s. 9/R chem R s. 1/hist R/ wł R s. 9(pn)/ geog R s. 16 J. polski Angielski p./R s. 9
8 14:15 - 15:00 W-f dz/ w-f ch  Matematyka chem R s. 1/hist R/ wł R s. 9(pn)/ geog R s. 16

WOS

Angielski p./R s. 9 
9 15:15 - 16:00 W-f dz/ w-f ch Historia historia R./ chemia R s. 1 WOS R.  
10 16:00 - 16:45 W-f dz/ w-f ch Historia   WOS R.  

PP - podstawy przedsiębiorczości

Wychowawca: Martyna Grabowska-Klińska - sala 8

Plan lekcji

KLASA 2LpA

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 2LpB
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Matematyka niemiecki p. s. 9(pn)/J. włoski s. 4 Matem R/ j. niemiecki R. s. 16 W-f dz Biol R s. 14/ J. niemiecki R. s. 16
2 08:45 - 09:30 Matematyka niemiecki p. s. 9(pn)/J. włoski s. 4 Biologia s. 8 R/ matem R/ j. niemiecki R. s. 16 W-f dz/ WOS R Biol R s. 14/matem R s. 9/ J. niemiecki R. s. 16
3 09:45 - 10:30 Wychowawcza niemiecki p. s. 9(pn)/J. włoski s. 4 J. polski W-f dz/ WOS R Geografia
4 10:30 - 11:15 Fizyka Biologia Matematyka Chemia Matematyka
5 11:45 - 12:30 Informatyka Fizyka angielski p/R s. 8 Chemia J. polski
6 12:30 - 13:15 Informatyka Matematyka angielski p/R s. 8 WOS J. polski
7 13:30 - 14:15 Geografia angielski p/R s. 8 Chemia R s. 1/ historia R. s. 8/włoski R W-f ch J. angielski p s. 8/R
8 14:15 - 15:00 Biologia J. polski Chemia R s. 1/ historia R. s. 8/włoski R

W-f ch

J. angielski p s. 8/R
9 15:15 - 16:00   Historia Historia R s. 8/Chemia R s. 1 W-f ch  
10 16:00 - 16:45   Historia      

PP - podstawy przedsiębiorczości

Wychowawca: Iryna Hyrylovska - sala 9

Plan lekcji

KLASA 2LpB

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 2LgA
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 w-f ch/ w-f dz/hiszp. p. s.13 Matem R/hist R./franc. p s. 12 J. niemiecki R    Biol R s. 14/J. ang R /j.niem R s. 16
2 08:45 - 09:30 w-f ch/ w-f dz/hiszp. p. s.13 Matem R/hist R./franc. p s. 12 Biologia R s. 8/j. niemiecki R WOS R   Biol R s. 14/J. ang R /j.niem R. s. 16
3 09:45 - 10:30 w-f ch/ w-f dz/hiszp. p. s.13 Matem R/hist R./franc. p s. 12 J. angielski p WOS R J. polski
4 10:30 - 11:15 Geografia Prawo/język s. 4 J. angielski p WOS R J. polski
5 11:45 - 12:30 Matematyka Prawo/język s. 4 Matematyka J. polski HiS
6 12:30 - 13:15 Wychowawcza J. polski Matematyka Matematyka HiS
7 13:30 - 14:15 J. ang. p. J. polski Chemia R s. 1/geografia R/włoski R s. 9 Matematyka  
8 14:15 - 15:00 J. ang. p Angielski R. Chemia R s. 1/geografia R/włoski R s. 9

J. włoski s. 9(pn)/j. niem p.

 
9 15:15 - 16:00 J. ang. p Angielski R. Chemia R s. 1 J. włoski s. 9(pn)/j. niem p.  
10 16:00 - 16:45   Angielski R.   J. włoski s. 9(pn)/j. niem p.  

R - rozszerzenie
pn - pokój nauczycielski

Wychowawca: Monika Świrepo - sala 16

Plan lekcji

KLASA 2LgA

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 3a
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Biol R s. 15 Matematyka Chemia R s. 9/j. polski R s. 15 J. niemiecki s. 9 Chemia s. 9/ historia R
2 08:45 - 09:30 Biol R s. 15/  geog R s.16/j. wł s. 9 J. polski Chemia R s. 9/j. polski R s. 15 J. niemiecki s. 9/WOS R Chemia s. 9/ historia R
3 09:45 - 10:30 Biol R s. 15/  geog R s.16/j. wł s. 9 J. polski HiS/językoznastwo s. 9/ geografia R s. 4 Matematyka f Chemia s. 9/Historia R/język s. 14 bok
4 10:30 - 11:15 Matematyka f J. angielski p/R s. 9 HiS/geografia R s. 4 Matematyka f J. polski
5 11:45 - 12:30 Matematyka f J. angielski p/R s. 9 Matematyka J. polski Angielski p/R s. 9
6 12:30 - 13:15 Prawo J. angielski p/R s. 9 Matematyka J. polski Angielski p/R s. 9
7 13:30 - 14:15 Prawo J. włoski s. 9/historia R Wychowawcza w-f ch/biologia R s. 9 W-f dz
8 14:15 - 15:00 Matematyka J. włoski s. 9/historia R J. niemiecki s. 4/ WOS R

w-f ch/biologia R s. 9

W-f dz
9 15:15 - 16:00 Retoryka    J. niemiecki s. 4/ WOS R w-f ch/biologia R s. 9  W-f dz
10 16:00 - 16:45        Chemia R s. 9  

R - rozszerzenie

Wychowawca: Anna Michałek-Simińska - sala 15

Plan lekcji

KLASA 3A

ROZKŁAD ZAJĘĆ - KLASA 3b
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Biol R s. 15/ informatyka R s. 14   Chemia R s. 9/ j. polski R s.15  J. niemiecki Chemia R/hist R s. 15/fiz R s. 4
2 08:45 - 09:30  Biol R s. 15/j. włoski/ informatyka R s. 14   Chemia R s. 9/ j. polski R s.15 J. niemiecki Chemia R/hist R s. 15/fiz R s. 14 bok
3 09:45 - 10:30 Biol R s. 15/j. włoski/ informatyka R s. 14 Matematyka f HiS s. 15 J. polski Chemia R/hist R s. 15/fiz R s. 4 
4 10:30 - 11:15 J. polski J. angielski p. s. 15/R  HiS s. 15 J. polski Wychowawcza
5 11:45 - 12:30  J. polski J. angielski p. s. 15/R  J. polski  Matematyka Angielski p s. 15/R
6 12:30 - 13:15  Matematyka  J. angielski p. s. 15/R Retoryka Matematyka Angielski p s. 15/R
7 13:30 - 14:15  Matematyka  J. włoski/ historia R s. 15 Matematyka f  W-f ch/biologia R  W-f dz
8 14:15 - 15:00 Matem R  J. włoski/ historia R s. 15 Matem R/J. niemiecki s. 4

W-f ch/biologia R

 W-f dz
9 15:15 - 16:00 Matem R   Matem R/J. niemiecki s. 4  W-f ch/biologia R W-f dz
10 16:00 - 16:45 Matem R   Matem R.  Chemia R  

R - rozszerzenie

Wychowawca: Aleksandra Borzyszkowska-Ledwig - sala 9

Plan lekcji

KLASA 3B

Copyright © 2018   www.prywatne-liceum.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.